Dieta Online

Home / Dieta Online

Jeśli nie możesz skorzystać z oferty konsultacji dietetycznych w formie stacjonarnej lub mobilnej np. ze względu na dużą odległość, czy brak czasu, możesz zapisać się na wizytę, która odbędzie się bez konieczności wychodzenia z domu. Wystarczy komputer oraz mikrofon.

Kto może skorzystać z diety online?

Z konsultacji dietetycznej w formie internetowej może skorzystać każdy, kto czuje, że ta forma jest bardziej wygodna ze względu na możliwości zdrowotne lub obowiązki życia codziennego. Zapraszam zarówno:

  • osoby zdrowe, chcące zmienić nawyki, zgubić zbędne kilogramy lub poczuć się lepiej poprzez bardziej świadome żywienie
  • osoby chore przewlekle, które wraz ze zmianami żywienia chcą poprawić jakość zdrowia i życia.

Jak przebiega wizyta?

Sama konsultacja przebiega podobnie do pierwszej wizyty w gabinecie, jednak odbywa się ona bez wykonania pomiarów antropometrycznych. Wizyta przebiega przy użyciu programu Skype.

Podczas pierwszej konsultacji zbieram wywiad żywieniowo-medyczny. Wspólnie przeanalizujemy krok po kroku nawyki żywieniowe oraz stworzymy plan wdrożenia pozytywnych zmian krok po kroku. Na podstawie uzyskanych informacji przygotowuję zalecenia co do zalecanego schematu żywienia – z uwzględnieniem produktów zalecanych oraz przeciwwskazanych, co ma szczególne znaczenie w przypadku osób cierpiących na schorzenia dieto zależne.

Jeśli czujesz, że potrzebujesz dodatkowej motywacji, mogę przygotować dla Ciebie indywidualny jadłospis dostosowany do możliwości, potrzeb, preferencji i umiejętności kulinarnych. Plan żywieniowy wykonuję zazwyczaj na 14 dni.

Jak umówić się na wizytę online?

Możesz skontaktować się ze mną poprzez formularz znajdujący się na dole strony podając adres mailowy oraz numer telefonu. W polu wiadomości wpisz swoją nazwę użytkownika Skype. W ciągu jednego dnia roboczego skontaktuję się z Tobą, aby ustalić szczegóły wizyty i termin konsultacji.

Czas na zmiany?

Umów się na swoją pierwszą wizytę