Kto może skorzystać z diety online?

Z konsultacji dietetycznej w formie internetowej może skorzystać każdy, kto czuje, że ta forma jest bardziej wygodna ze względu na możliwości zdrowotne lub obowiązki życia codziennego. Zapraszamy głównie:

  • osoby zdrowe, chcące zmienić nawyki, zgubić zbędne kilogramy lub poczuć się lepiej poprzez bardziej świadome żywienie
  • osoby chore przewlekle, które wraz ze zmianami żywienia chcą poprawić jakość zdrowia i życia.

Jak przebiega wizyta?

Sama konsultacja przebiega podobnie do pierwszej wizyty w gabinecie, jednak odbywa się ona bez wykonania pomiarów antropometrycznych. Wizyta przebiega przy użyciu programu Skype/inny komunikator internetowy lub w formie rozmowy telefonicznej.

Podczas pierwszej konsultacji zbieram wywiad żywieniowo-medyczny. Wspólnie przeanalizujemy krok po kroku nawyki żywieniowe oraz stworzymy plan wdrożenia pozytywnych zmian krok po kroku. Na podstawie uzyskanych informacji przygotowuję zalecenia co do schematu żywienia – z uwzględnieniem produktów dozwolonych oraz przeciwwskazanych.Ma to szczególne znaczenie w przypadku osób cierpiących na schorzenia dietozależne.

Jeśli czujesz, że potrzebujesz dodatkowej motywacji, mogę przygotować dla Ciebie indywidualny jadłospis dostosowany do możliwości, potrzeb, preferencji i umiejętności kulinarnych. Plan żywieniowy wykonuję zazwyczaj na 14 dni.

Jak umówić się na wizytę online?

Możesz skontaktować się ze mną poprzez formularz znajdujący się na dole strony podając adres mailowy oraz numer telefonu. W polu wiadomości wpisz swoją nazwę użytkownika Skype lub zaproponuj najwygodniejszą dla Ciebie formę kontaktu. W ciągu jednego dnia roboczego skontaktuję się z Tobą, aby ustalić szczegóły wizyty i termin konsultacji.